Prijsstijgingen 2025

Met ingang van augustus 2024 zullen wij onze prijzen aanpassen en onze pakketten herzien. Deze wijzigingen zijn noodzakelijk om in lijn te blijven met de huidige marktontwikkelingen, de aanhoudende kostenstijgingen en de inflatiecorrectie. Deze stijgingen worden veroorzaakt door zowel hogere serverkosten als de toegenomen kosten voor domeinnamen.

De inflatie en de toegenomen kosten voor onze dienstverlening hebben ons ertoe gebracht de prijzen van onze pakketten en domeinnamen aan te passen. Wij begrijpen dat prijsverhogingen nooit gewenst zijn, en daarom hebben we een tegemoetkoming voor jou als klant opgenomen in deze herziening, om de impact van deze aanpassingen te verzachten.

De aangepaste prijzen en pakketten zijn per direct van kracht. Alle vermelde prijzen zijn exclusief BTW en gelden per jaar:

Product/Pakket Prijsinformatie
.nl .be .eu domein extensies €9,-
.com domein extensie €19,50
Totaalpakket SSD 50 Instapprijs eerste jaar: €36,-
Opvolgende jaren: €45,-
Totaalpakket SSD 100 Instapprijs eerste jaar: €39,-
Opvolgende jaren: €50,-
Totaalpakket SSD XL €132,-
Email pakket €24,-
.NET hosting pakket 10 €45,-
.NET hosting pakket 20 €105,-
.NET hosting pakket 30 €180,-
Reseller WL100 €480,-
Reseller WL300 €600,-


Managed WordPress 5 is een 15GB pakket geworden in naam en schijfruimte 

Managed WordPress 15 is een 30GB pakket geworden in naam en schijfruimte

Managed WordPress 30 is een 50GB pakket geworden in naam en schijfruimte


Het Totaalpakket wat sinds 2011 bij ons als een van de standaard opties heeft gegolden is bij deze dus opgeheven. Enige bestaande Totaalpakketten zijn nu overgezet naar Totaalpakket SSD 50. Waar je dus in plaats van 25GB aan schijfruimte nu 50 GB aan schijfruimte tot je beschikking hebt. En overgeplaatst bent naar SSD hosting in plaats van de traditionele harde schijven. 

Bestaande klanten met een Totaal SSD 25 hosting pakket zijn overgeschakeld naar een Totaal SSD 100 pakket, waar je dus beschikt over 100GB aan totale opslagruimte. 

Verder geldt dat bestaande klanten met een .NET Core 5 hosting pakket automatisch zijn overgezet naar een .NET Core 10 pakket, waar je dus beschikt over meer opslagruimte, MS SQL databases en meer domeinnamen worden ondersteund binnen het pakket. 

Zie voor alle mogelijkheden en specificaties binnen je pakket onder de betreffende pagina hiervoor. 


Verder willen we je graag op de hoogte brengen van een aankomende prijswijziging voor enkele populaire domeinnaam-extensies. Per 1 januari 2025 zullen de prijzen voor de volgende extensies stijgen:

.nl

.be

.eu

.com

Deze prijsverhoging is het gevolg van een tariefwijziging door de bovenliggende beheerders van deze domeinnaam-extensies, waaronder SIDN (voor .nl) en EURid (voor .eu).

Nieuwe prijzen vanaf 1 januari 2025:

.nl, .be, en .eu: €8,00 per jaar (exclusief btw)

.com: €19,50 per jaar (exclusief btw)

Nieuwe prijzen vanaf 15 april 2025:

.nl, .be, en .eu: €9,00 per jaar (exclusief btw)

.com: €19,50 per jaar (exclusief btw)

De actieprijs voor het registreren van een domeinnaam in het eerste jaar blijft ongewijzigd bij .nl, .be, .eu, en .com.

Mocht je nog vragen hebben over je factuur dan is het beste hiervoor een ticket voor aan te maken richting de administratie. Kom ook niet door verassingen te staan door je gekoppelde mail adres van het klantenpanel in de gaten te houden voor enige opkomende verlengingen.